TL780-15KCS
Partnumber:
TL780-15KCS
Manufacturer:
TEXAS INSTRUMENTS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
100000 in stock
Package
Standard Regulator Pos 15V 1.5A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Tube