TLCR686M006RTA
Partnumber:
TLCR686M006RTA
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 68uF 6.3V R CASE 20% (2 X 1.35 X 1.35mm) Pad SMD 2012-15 5 Ohm 125°C T/R