TLE42744GV33
Partnumber:
TLE42744GV33
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.4A Automotive 4-Pin(3+Tab) TO-263