TLE8366EV33
Partnumber:
TLE8366EV33
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Conv DC-DC 4.75V to 45V Synchronous Step Down Single-Out 3.3V 1.8A Automotive 8-Pin DSO EP