TLF9UA102W0R8K1
Partnumber:
TLF9UA102W0R8K1
Manufacturer:
Taiyo Yuden
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 1000uH 1kHz 0.8A 0.5Ohm DCR Thru-Hole Bulk