TLJA476M010R0600
Partnumber:
TLJA476M010R0600
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 47uF 10V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 0.6 Ohm 125°C T/R