TLP150R-96S12J
Partnumber:
TLP150R-96S12J
Manufacturer:
Artesyn Embedded Technologies
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
SKU:
TLP150R-96S12J
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 8.4A 150W 21-Pin