TLV1117-18CDCY
Partnumber:
TLV1117-18CDCY
Manufacturer:
Texas Instruments
products.category:
IC CHIPS
Availability:
456000 in stock
SKU:
TLV1117-18CDCY
Package
LDO Regulator Pos 1.8V 0.8A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 Tube