TLV1117-33CDRJR
Partnumber:
TLV1117-33CDRJR
Manufacturer:
Texas Instruments
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.8A 8-Pin WSON EP T/R