TMG40C80J
Partnumber:
TMG40C80J
Manufacturer:
Sanrex Corporation
products.category:
MODULES
Availability:
537 in stock
SKU:
TMG40C80J
Package
Discrete Triac, Through-Hole, Standard, 40A 800V