TMK063BJ223MP-F
Partnumber:
TMK063BJ223MP-F
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.022uF 25V X5R 20% Pad SMD 0201 85°C T/R