TMK107AB7105KAHT
Partnumber:
TMK107AB7105KAHT
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 25V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C Automotive T/R