TMK325ABJ476MM-T
Partnumber:
TMK325ABJ476MM-T
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 47uF 25V X5R 20% Pad SMD 1210 85°C T/R