TN2-L2-12V
Partnumber:
TN2-L2-12V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
489 in stock
SKU:
TN2-L2-12V
Package
Signal Relay 12VDC 1A DPDT(14x5.6x9.8)mm THT