TN2404KL
Partnumber:
TN2404KL
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
550 in stock
SKU:
TN2404KL
Package
Trans MOSFET N-CH 240V 0.3A 3-Pin TO-226AA