TND10V-330KB00AAA0
Partnumber:
TND10V-330KB00AAA0
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Var MOV 20VAC/26VDC 1000A 33V Thru-Hole Radial