TND14V-621KB00AAA0
Partnumber:
TND14V-621KB00AAA0
Manufacturer:
Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Var MOV 385VAC/505VDC 5000A 620V Thru-Hole Radial