TND14V-681KB00AAA0
Partnumber:
TND14V-681KB00AAA0
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Var MOV 420VAC/560VDC 5000A 680V Thru-Hole Radial