TNPU1206300KAZEN00
Partnumber:
TNPU1206300KAZEN00
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 300K Ohm 0.05% 0.25W(1/4W) ±5ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R