TNPW04021K37BEED
Partnumber:
TNPW04021K37BEED
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 1.37K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Conformal Coated Pad SMD Automotive Medical T/R