TNPW040225K2BYED
Partnumber:
TNPW040225K2BYED
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 25.2K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±10ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive Medical T/R