TNPW040261K2BEED
Partnumber:
TNPW040261K2BEED
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 61.2K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Conformal Coated Pad SMD Automotive Medical T/R