TNPW0603126KBEEA
Partnumber:
TNPW0603126KBEEA
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
9900 in stock
Package
Res Thin Film 0603 126K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive Medical T/R