TNPW0603191KBEEA
Partnumber:
TNPW0603191KBEEA
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 191K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive Medical T/R