TNPW06034K02BEEA
Partnumber:
TNPW06034K02BEEA
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 4.02K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Conformal Coated Pad SMD Automotive Medical T/R