TNPW0603510RBEEA
Partnumber:
TNPW0603510RBEEA
products.category:
C/R/E
Availability:
Out of stock
Package
RESISTOR, THIN FILM, 0.1W, 0.1%, 25ppm, 510ohm, SURFACE MOUNT, 0603, CHIP, ROHS COMPLIANT