TNPW06035K90BETA
Partnumber:
TNPW06035K90BETA
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 5.9K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Pad SMD Medical T/R