TNPW0603988RBEEA
Partnumber:
TNPW0603988RBEEA
products.category:
C/R/E
Availability:
10010 in stock
Package
Res Thin Film 0603 988 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Conformal Coated Pad SMD Automotive Medical T/R