TNPW080512R4BEEA
Partnumber:
TNPW080512R4BEEA
Manufacturer:
Vishay Intertechnologies
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 12.4ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805, CHIP