TNPW0805249KBEEN
Partnumber:
TNPW0805249KBEEN
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 249K Ohm 0.1% 0.2W(1/5W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Conformal Coated Pad SMD Automotive Medical T/R