TNPW08053K61BEEN
Partnumber:
TNPW08053K61BEEN
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 3.61K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive Medical T/R