TNPW0805634RBEEN
Partnumber:
TNPW0805634RBEEN
Manufacturer:
Vishay Intertechnologies
Availability:
100000 in stock
Package
RESISTOR, THIN FILM, 0.125W, 0.1%, 25ppm, 634ohm, SURFACE MOUNT, 0805, CHIP, ROHS COMPLIANT