TNPW080598K8BEEN
Partnumber:
TNPW080598K8BEEN
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 98.8K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive Medical T/R