TNPW12061K80BEEA
Partnumber:
TNPW12061K80BEEA
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 1.8K Ohm 0.1% 0.4W ±25ppm/°C Sulfur Resistant Conformal Coated Pad SMD Automotive Medical T/R