TNPW1206240KBEEA
Partnumber:
TNPW1206240KBEEA
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 240K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive Medical T/R