TNPW1206357KBEEA
Partnumber:
TNPW1206357KBEEA
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 357K Ohm 0.1% 0.4W ±25ppm/°C Sulfur Resistant Conformal Coated Pad SMD Automotive Medical T/R