TNPW12063K70BEEN
Partnumber:
TNPW12063K70BEEN
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 3.7K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive Medical T/R