TNPW120640K0BEEN
Partnumber:
TNPW120640K0BEEN
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 40K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Pad SMD