TNPW1206448KBEEA
Partnumber:
TNPW1206448KBEEA
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 448K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive Medical T/R