TNPW1206448KBETA
Partnumber:
TNPW1206448KBETA
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 448K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Pad SMD Medical T/R