TNPW1206634RBEEA
Partnumber:
TNPW1206634RBEEA
Manufacturer:
Vishay Intertechnologies
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 634ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206, CHIP, HALOGEN FREE AND ROHS COMPLIANT