TNPW1210191KBEEN
Partnumber:
TNPW1210191KBEEN
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
9700 in stock
Package
Res Thin Film 1210 191K Ohm 0.1% 0.33W(1/3W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive Medical T/R