TP3D106K050C0550AS
Partnumber:
TP3D106K050C0550AS
Manufacturer:
Vishay Intertechnologies
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 50 V, 10 uF, SURFACE MOUNT, 2917, CHIP, ROHS COMPLIANT