TPCL225M016R5000
Partnumber:
TPCL225M016R5000
Manufacturer:
AVX
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 2.2uF 16V L CASE 20% (1.6 X 0.85 X 0.85mm) Inward L SMD 1608-10 5 Ohm 125°C T/R