TPME107K020R0035
Partnumber:
TPME107K020R0035
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 100uF 20V E CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.035 Ohm 125°C T/R