TPS71501DCKR
Partnumber:
TPS71501DCKR
Manufacturer:
Texas Instruments
products.category:
IC CHIPS
Availability:
456 in stock
SKU:
TPS71501DCKR
Package
LDO Regulator Pos 1.2V to 15V 0.05A 5-Pin SC-70 T/R