TPSB476K010R0350
Partnumber:
TPSB476K010R0350
Manufacturer:
Kyocera
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 47uF 10V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 0.35 Ohm 125°C T/R