TPSC157M006R0150
Partnumber:
TPSC157M006R0150
Manufacturer:
Kyocera
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 150uF 6.3V C CASE 20% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 0.15 Ohm 125°C T/R