TPSC226K016R0375
Partnumber:
TPSC226K016R0375
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 22uF 16V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 0.375 Ohm 125°C T/R