TPSC227K006R0250
Partnumber:
TPSC227K006R0250
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 220uF 6.3V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 0.25 Ohm 125°C T/R